Hakkımızda

 

BİLGİÇ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ

 

Bilgiç Mühendislik olarak İGDAŞ 7000786 yetki numaramız ile birlikte 2012 Yılında İstanbul doğalgaz firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız. İş hacmi olarak yılda yaklaşık 750 daireye doğalgaz proje tesisat gaz açma hizmeti vermekteyiz. Kombi satışı ve kombi montajı olarak ise bu rakamın birkaç katı daha fazlası olarak çalışmaktayız. Başarılarımızın devamını sağlamamıza yardımcı olan siz müşterilerimizin bizlere verdiği olumlu referanslardır.

Sektördeki 20  yıllık tecrübemizle karşımıza çıkan sorunlara en makul çözümleri üretmek için çabalamaktayız. Bizi tanımak için bireysel ve kurumsal olarak çalıştığımız referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Bireysel müşteri bazında doğalgaz iç tesisatına dahil olmak üzere kombi, petek vitrifiye tesisat işlemlerini yapmaktayız. Kurumsal müşterilerimize mekanik tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz, bunlar yangın tesisatı, sıhhi tesisat, pis su, yağmur suyu tesisatı, merkezi isitma, havalandırma hizmetleridir.

Ayrıca mağaza restoran cafe fabrika cami gibi toplu yaşam alanları kış bahçeleri gibi yerlere açık alan ısıtma sistemleri olarak sıcak hava üreteçleri, doğalgaz radyant ısıtıcıları gibi uygulamalar yapmaktayız.

 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 BİLGİÇ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard Troy 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.