Daikin

Daikin NDJ 24KW 20.000KCAL YOĞUŞMALI KOMBİ

  • NDJ24KW
  • VAR

29.040,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

KOMBİSİNİ YENİLEYENLERE MÜJDE!!!!

KOŞULSUZ 6 YIL GARANTİ FIRSATI

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN

02124185518 - 05533544829 - 05071219898

 

DİKKAT !!

SATIŞLARIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİNEDİR.

Kombi montajı; Hangi marka olursa olsun montajları servisler tarafından yapılmaz. Kombi Montajı işlemi İstanbul Gaz kuruluşundan yetkili firmalar tarafından ücretli olarak yapılmaktadır.

Kombi Satın Alındıktan Sonraki İşlemler Aşağıdaki Gibidir; 

İstanbul Gaz Kuruluşundan Yetkili Firmalar Tarafından Yapılır. (Ücretlidir)
Gaz kuruluşundan Doğalgaz Uygunluk Belgesi veya Kombi Değişimi Onay Belgesinin Alınması.(Ücretlidir)
Kombi Servisi çağırılıp Kombinin ilk çalıştırılması, garanti onayı ve kombinin diğer ayarlarının yapılması. (Servis yönlendirmesi Firmamız tarafından yapılmaktadır) (Ücretsizdir)


Bilgiç Mühendislik Olarak Firmamız; İstanbul İçi Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Doğalgaz Tesisatı İşlemlerine yetkilidir. Kombi satın alan müşterilerimize bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

İstanbul İçi Kapıda Ödeme İle Güvenilir Hizmet Vermekteyiz.

Bilgi için bizi arayın.

0212 418 55 18 / 0553 354 48 29 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin

Daikin Premix NDJ D2CND024 24 kW 20.000 Kcal/h Tam Yoğuşmalı Kombi


Üstün Performans Özellikleri

Yüksek korozyon dayanımı, düşük CO emisyonu, yüzde 109’a kadar yüksek verimli çalışma gibi özellikleri ile öne çıkarak ısınma ihtiyacınızın en iyi şekilde giderilmesini sağlar. Gelişmiş özellikleri ihtiyacınızı mevsim koşullarından bağımsız olarak en iyi şekilde karşılar ve böylece harika bir kombi deneyimi yaşarsınız.

Kolay Kullanım

Özel olarak tasarlanmış ön paneli sayesinde kusursuz kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Bu sayede her yaştan kullanıcıya hitap ederek ve çok kolay kullanım özelliği taşır. Teknolojik yapıdaki LCD ekran paneli sayesinde istediğiniz ısı değerlerini ve çalışma performansını en iyi şekilde elde ederisiniz.


Yüksek Yoğuşma Teknolojisi

Baca gazı dışarıya atılmaya fırsat kalmadan giriş suyu ile çarpıştırılarak yüzde 109’a varan enerji verimi sağlanır. Bu sayede su buharı içindeki gizli ısıdan da yararlanılarak enerji tasarrufu yapılmasını da imkân vermektedir. Aynı zamanda böylece emisyon oranları da azaltılır ve tasarrufun yanında çevre koşullarına da daha uygun davranılmaktadır.

 

 

Otomatik Gaz Adaptasyonu

SCOT kontrol sistemi ile birlikte doğru hava ve gaz karışımının en iyi uyum sağlayarak yüksek verimlilik alınması sağlanır. Bu sayede hava ve gaz oranlarının birbirinden bağımsız olarak çalışmasını kontrol ederek çok daha güvenlikli bir yapı sunar.


Kompakt Tasarım

Sınıfının en kompakt ölçüleri ile kullanım alanını küçültmez ve böylece dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanım imkânı verir.


Sessiz Teknoloji

Tüm bu yüksek verimliliğini en sessiz şekilde çalışarak gösterir ve böylece ortamda bulunanların rahatsız olmasını engeller.


Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 BİLGİÇ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard Troy 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.