Daikin

Daikin NDJ 35KW 30.000KCAL YOĞUŞMALI KOMBİ

  • NDJ35KW
  • VAR

34.780,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

KOMBİSİNİ YENİLEYENLERE MÜJDE!!!!

KOŞULSUZ 6 YIL GARANTİ FIRSATI

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN

02124185518 - 05533544829 - 05071219898

 

DİKKAT !!

SATIŞLARIMIZ SADECE İSTANBUL İÇİNEDİR.

Kombi montajı; Hangi marka olursa olsun montajları servisler tarafından yapılmaz. Kombi Montajı işlemi İstanbul Gaz kuruluşundan yetkili firmalar tarafından ücretli olarak yapılmaktadır.

Kombi Satın Alındıktan Sonraki İşlemler Aşağıdaki Gibidir; 

İstanbul Gaz Kuruluşundan Yetkili Firmalar Tarafından Yapılır. (Ücretlidir)
Gaz kuruluşundan Doğalgaz Uygunluk Belgesi veya Kombi Değişimi Onay Belgesinin Alınması.(Ücretlidir)
Kombi Servisi çağırılıp Kombinin ilk çalıştırılması, garanti onayı ve kombinin diğer ayarlarının yapılması. (Servis yönlendirmesi Firmamız tarafından yapılmaktadır) (Ücretsizdir)


Bilgiç Mühendislik Olarak Firmamız; İstanbul İçi Kombi Montajı, Kombi Değişimi, Doğalgaz Tesisatı İşlemlerine yetkilidir. Kombi satın alan müşterilerimize bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

İstanbul İçi Kapıda Ödeme İle Güvenilir Hizmet Vermekteyiz.

Bilgi için bizi arayın.

0212 418 55 18 / 0553 354 48 29 

Bizden fiyat almadan karar vermeyin

6 YIL GARANTİ Daikin Premix 35 kW 30.000 Kcalh Tam Yoğuşmalı Kombi


Isınma İhtiyacınızı En İyi Şekilde Giderir

Kaliteli ve güvenli ısınma ve kullanım suyun için kullanabileceğiniz ürün gelişmiş özellikleri ile birlikte harika bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor. En zorlu mevsim koşullarında bile istediğiniz sıcaklık değerlerini elde etmeyi sağlayan güçlü özellikleri, bu sayede ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Kombi

Sağlam ve uzun ömürlü yapısı ile her zaman en iyi performansı elde edebilirsiniz. Yoğuşmalı özelliği en iyi ısı değerlerini çok düşük enerji tüketerek kullanıcılara sunar ve aynı zamanda faturaların da düşük olmasına neden olur.


Gelişmiş Teknik Özellikler

ErP yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, geniş modülasyon aralığına sahip, yüzde 108’e varan yüksek verim gösterir ve paslanmaz çelik ısı eşanjörü ile birlikte her kullanımda en iyi performansı gösterir. Aynı zamanda düşük emisyon değerleri sayesinde de çevre dostudur.

Kolay Kullanım ve Montaj

Herkes tarafından rahatlıkla kullanılması için son derece sade şekilde tasarlanmıştır. Özel ekranı üzerinden rahatlıkla ısı değerleri ayarlanabilir ve ECO modu ile birlikte daha da düşük enerji tüketimi sağlanır. Belirlenir ısı değerlerinin üzerine çıkmaz ya da düşmez ve böylece ısıyı her zaman sabit tutar.


Sessiz Çalışma

Düşük ses seviyesinde çalışma özelliği göstererek kullanım sırasında çevresine zarar vermez ve böylece her türlü alanda kullanıma uygundur.


Bakım Gerektirmez

Dayanıklı yapısı sayesinde her zaman en yüksek performansta çalışma gösterir. Herhangi bir bakım gerektirmez ve olası durumlar karşısında ön panelden kolayca bakımı yapılır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 BİLGİÇ MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard Troy 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.